Loading... Please wait...Currency Displayed in
97 Safety Plate
|
| Length | 5 1/4 in |
| Lens Tint | Clear |
| Material | Polycarbonate |
| Type | Safety Plate |
| Width | 4 1/2 in |
| Wt. | 0.06 lb |
| UPC | 024886055213 |
| UNSPSC | 46181700 |
| Standard Pack | |
| Minimum Order | |
| Country of Origin | CN |
| Hazmat | No |