Loading... Please wait...Currency Displayed in
|
| Frame Color | Black |
| Lens Tint | Clear |
| Lens Coating/Shade | Anti-Fog |
| Lens Material | Polycarbonate |
| Resistance | Scratch |
| Height | 1 1/2 in |
| Length | 5 1/2 in |
| Width | 2 1/2 in |
| Wt. | 0.60 lb |
| UPC | 761445022254 |
| UNSPSC | 46181802 |
| Standard Pack | 12EA/BX |
| Minimum Order | 1/EA |
| Country of Origin | TW |
| Hazmat | No |