Loading... Please wait...Currency Displayed in
Hover over image to zoom
V80 MONOGOGGLE 211 Goggles, Clear Polycarbonate Lens, Green Frame
|
| Frame Color | Green |
| Lens Tint | Clear |
| Lens Material | Polycarbonate |
| Height | 0 in |
| Length | 0 in |
| Width | 0 in |
| Ventilation | Indirect Vent |
| Wt. | 0.18 lb |
| UPC | |
| UNSPSC | |
| Standard Pack | 36EA/CA |
| Minimum Order | 1 |
| Country of Origin | TW |
| Hazmat | No |