Loading... Please wait...Currency Displayed in
915-63 Propionate Faceshield
|
| Lens Tint | Green-Dark |
| Binding | Unbound |
| Height | 9 in |
| Lens Material | Propionate |
| Thickness | 0.0600 in |
| Usage | General Protection |
| Width | 15 1/2 in |
| Wt. | 0.15 lb |
| UPC | 024886056319 |
| UNSPSC | 46181700 |
| Standard Pack | 12EA/CTN |
| Minimum Order | 1/EA |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |