Loading... Please wait...Currency Displayed in
Welding Helmet Cap Adapters, 382B
|
| Height | 0 in, 19 1/2 in |
| Length | 0 in |
| Model | 382B |
| Used With | SC-6 Hard Hat, Sentry III Hard Hat and Charger Hard Hat |
| Width | 0 in, 17 in |
| Wt. | 0 lb |
| UPC | 248862000000 |
| UNSPSC | |
| Standard Pack | 40EA/BOX |
| Minimum Order | 1 |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |