Loading... Please wait...Currency Displayed in
Head Gear with F4500
|
| Crown | 7 in |
| Height | 0.906 in |
| Length | 0.854 in |
| Used With | F-500 Series |
| Width | 0.417 in |
| Wt. | 3.45 lb |
| UPC | 662463151318 |
| UNSPSC | 46181700 |
| Standard Pack | 1EA |
| Minimum Order | 1/EA |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |