Loading... Please wait...Currency Displayed in
Faceshield Window for Dual Crown Series, 8" x 16 1/2", Clear, Bulk
|
| Lens Tint | Clear |
| Brand Name | Fibre-Metal |
| For Model | FM-400 DC Series, FM-500DC Series |
| Height | 8 in |
| Material | Propionate |
| Thickness | 0.0600 in |
| Used With | FM-400 & FM-500DC Series |
| Width | 16 1/2 in |
| Window Width x Length | 8 in @ 16 1/2 in |
| UPC | |
| UNSPSC | |
| Standard Pack | |
| Minimum Order | |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |