Loading... Please wait...Currency Displayed in
Hover over image to zoom
E-A-R Classic One Touch Refill 391-1001 2000 PR/Case
|
| Noise Reduction Rate (NRR) | 29 dB |
| Body Material | Foam |
| Color | Yellow |
| Quantity | 500 per bottle |
| Height | 9 in |
| Length | 8 in |
| Width | 9 in |
| Wt. | 1.35 lb |
| UPC | 080529910011 |
| UNSPSC | 46181900 |
| Standard Pack | 500PR/BO |
| Minimum Order | 500 |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |