Loading... Please wait...Currency Displayed in
| Lens Tint | Clear |
| Height | 8 in |
| Lens Material | PETG |
| Quantity | 6 per package |
| Thickness | 0.4000 in |
| Width | 15 1/2 in |
| Wt. | 0.28 lb |
| UPC | 766868181649 |
| UNSPSC | 46181700 |
| Standard Pack | 100EA/CS |
| Minimum Order | 1/EA |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |