Loading... Please wait...Currency Displayed in
Flame-Resistant Cotton Bib Apron, 24 x 36
|
| Width | 24in (closed) |
| Length | 36in (closed) |
| Material | Cotton Sateen |
| Color | Green |
| Style | Bib Apron |
| Resistance | Flame |
| Height | 2 in |
| Size Group | One Size |
| UPC | 606230008597 |
| UNSPSC | |
| Standard Pack | 1EA |
| Minimum Order | 1 |
| Country of Origin | |
| Hazmat | No |