Loading... Please wait...Currency Displayed in
|
| Shackle Diam | 5/16 in |
| Shackle Length | 1 in |
| Shackle Inner Width | 1 in |
| Shackle Material | Hardened Steel, Chrome Plated |
| Body Width | 1 7/8 in |
| Body Material | Heavy Pressure Cast |
| Finish | Black Epoxy |
| Wt. | 0.72 lb |
| UPC | |
| UNSPSC | 46171500 |
| Standard Pack | 5EA/BOX |
| Minimum Order | 1/EA |
| Country of Origin | |
| Hazmat | No |