Loading... Please wait...Currency Displayed in
| Size Group | Large |
| Suspension | 6 Point, Adjustable Strap |
| Height | 5 7/8 in |
| Length | 8 1/16 in |
| Width | 9 1/2 in |
| Wt. | 1.74 lb |
| UPC | 051135894248 |
| UNSPSC | |
| Standard Pack | 4EA/CA |
| Minimum Order | 1/CA |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |