Loading... Please wait...Currency Displayed in
| Height | 11 in |
| Length | 14.200 in |
| Width | 13.400 in |
| Type | Helmet w/L-184 Welding Shield and Wideview Faceshield |
| Wt. | 1 lb |
| UPC | 051131172319 |
| UNSPSC | |
| Standard Pack | 1EA |
| Minimum Order | 1/EA |
| Country of Origin | |
| Hazmat | No |