Loading... Please wait...Currency Displayed in
Hover over image to zoom
PAPR System Accessories, Ni-Cad Battery Pack
|
| Color | Black |
| Length | 60 in |
| Used With | 3M Breathe Easy Systems |
| Width | 2 in |
| Type | Belt Assembly |
| Wt. | 1.27 lb |
| UPC | 051138720636 |
| UNSPSC | 46182000 |
| Standard Pack | 1EA |
| Minimum Order | 1 |
| Country of Origin | FR |
| Hazmat | No |