Loading... Please wait...Currency Displayed in
| Height | 0.680 in |
| Length | 16 in |
| Material | Tychem® QC Fabric |
| Width | 14 in |
| Type | Hood w/Visor & Shroud |
| Quantity | 10 per case |
| Wt. | 0.37 lb |
| UPC | 051131070370 |
| UNSPSC | 46182000 |
| Standard Pack | 10EA/CS |
| Minimum Order | 1/CS |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |