Loading... Please wait...Currency Displayed in
|
| Height | 1 1/2 in |
| Length | 6.900 in |
| Type | Spectacle Kit |
| Used With | Full Facepieces |
| Width | 3.200 in |
| Quantity | 1 per box |
| Wt. | 0.23 lb |
| UPC | 051131071414 |
| UNSPSC | 46182000 |
| Standard Pack | |
| Minimum Order | |
| Country of Origin | KR |
| Hazmat | No |